Toptan Telefon Aksesuarları

-Sitedeki ürünler ve stoklar günceldir. Site üzerinde bulunan ürünler dışında başka bir ürünümüz mevcut değildir.

-Siparişler sadece site üzerinden alınmaktadır.

-Fiyatlarımız toptan fiyatları olup perakende satışımız yoktur. Fiyatlarımız site üzerinde günceldir başka bir fiyat politikamız mevcut değildir. Site içerisindeki kampanyalar dışında ekstra bir indirim söz konusu değildir.

Yüzde yüz yerli bir firma olarak başka hiçbir kişi ve kurumla ilişkimiz yoktur.

 Neden 01 GSM i tercih etmeliyim?

       -Herhangi bir üründe minimum alım şartı olmadan istediğiniz üründen ihtiyacınız kadar alabilirsiniz. Paket yada kutu ile alım zorunluluğu yoktur. Her üründen bir dahi adet alınabilir.

       -En uygun fiyatlar ve bol çeşit hepsi tek bir panelde.

       -Yılların verdiği güven ve kaliteli hizmet ile herhangi bir sorun sıkıntıda hızlı aksiyon alabilmemiz.

       -Çözüm odaklı çalışmamız sebebiyle müşteri mağduriyetini en aza indirme gayemiz 

       -Müşteri dostu olmamız ile ön plana çıkan güven ve duruşumuz 

       -İletişimde hızlı dönüş sağlamamız 

       -Müşterilerimizi dostumuz ailemiz olarak görmemiz ve de sürekli gelişim içinde olmamız ; sizlere mutlulukla hizmet vermemiz sebebiyle

Neden Kapıda Ödeme Yok ?

Satışlarımız toptan olduğu için kapıda ödeme ile yapılan satışlarda ödemeni yaklaşık 15 gün kargoda bekliyor olması dalgalı kur sebebiyle bugün satılan ürünün 15 gün sonra yerine koyulamama sebebiyle ve de toptan satışlarda yüksek olan tutarların kur farkı sebebiyle firmamızı büyük zarara uğratması sebebiyle kapıda ödeme çalışmamaktayız.

Kapıda ödemenin güven olduğu düşüncesinde olan bayilerimiz tabiki olabilir. Lakin ödemeniz kapıda bile olsa istediğiniz ürünler gelmeyebilir ya da kapıda ödeme ile dolandırıcılık yapıldığının örneklerine defalarca şahit olduk.

01 GSM firması adı altında 2014 yılından beri hizmet verdiğimiz bu sektörde ismimiz güven olmuştur. Bu zamana kadar herzaman alnımız ak güvenilirliğimiz daim olmuştur. Bizi tanıyan bilen müşterilerimiz zaten bu soruyu sormamakla beraber yıllardır güvenle bizden alışverişlerini yapmışlardır. Bizi tanımayan bayiler ise bizleri araştırıp bizimle alakalı güven problemlerini çözebilirler.

Kapıda ödemenin güven olduğunu düşünen bayiler başka firmalar ile çalışmakta özgürdür. Yukarıdaki sebepler ve prensiplerimiz sebebiyle kapıda ödeme yöntemi firmamızda hiçbir zaman olmayacaktır.

       Minimum alışveriş tutarı nedir?

       -Minimum alışveriş tutarımız 250₺ dir. Her üründen 1 er adet dahi alabilirsiniz. 250₺ altı siparişler iptal edilmektedir.

       Ürün renk seçimi nasıl yapılmaktadır?

       -Renkli ürünler aksini belirtmediğiniz sürece karışık olarak gönderilmektedir. İstediğiniz üründe renk seçiminizi sipariş notuna yazabilirsiniz.

      Kargom ne zaman çıkar ve de elime ulaşır? Kargo ücreti ne kadar ?

       -Saat 15:00 dan önce verdiğiniz siparişler ödemenizin tamamlanması halinde aynı gün kargoya teslim edilir. Standart ulaşım süresi 2 iş günüdür. Cumartesi günü kargo saati 13:00 dır.

       -Kargo ücreti sipariş tutarınıza sepette eklenmektedir.Ürünleri teslim aldığınız anda kargoya ekstra bir ücret ödemezsiniz.

       Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

       -Yurt içi kargo anlaşmamız ile Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi yapmaktayız.

       Nasıl alışveriş yapabilirim?

       -Ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetinize tıklayıp ödeme sayfasına geçip adres bilgilerinizi doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi için sitemiz üzerinde çıkan size uygun ödeme yöntemini seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
      Sipariş vermede ya da ödeme konusunda yaşadığınız her türlü sorun ve sıkıntıda müşteri temsilcilerimiz ile her an iletişime  geçebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri

Banka Havalesi / EFT
Mail Order Kredi Kartı ile (Komisyonsuz taksit olanağı ile)
Esnekpos üzerinden 3D güvenlikli site üzerinden kredi kartı

                               

 

       Arızalı ürün durumunda ne yapmalıyım?

    İade şartlarımızı inceleyiniz. 

     

Toptan Telefon Aksesuarları

Site içi öneri: https://www.01gsm.com/blog/