01GSM olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için müşteri hizmetleri birimimiz ile elimizden gayreti gösteriyoruz. Fakat bizden kaynaklı olmayan sorunlar için de sizlerin mağduriyet yaşamaması için en hızlı çözüm yollarını öneriyoruz. Bu yüzden sipariş, kargo, ürün iade, fiyatlandırma vb tüm konularda teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Müşteri Hizmetleri

Mert T. (0555-174-60-88)

Mali Konular

Can S.

Kargo anlaşmamız Yurt içi kargo’dur. Ürünleri aynı gün kargoya verip takip numarasını sizlerle paylaşmaktayız. Olası gecikmelerde ilk olarak kargo firmasıyla iletişime geçmeniz süreci hızlandıracaktır. Farklı sorunlar için detayları bizlere iletebilirsiniz.

Hukuki Süreç

Av. Hasan A.

Sitemizde yer alan ürünlerin toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında tüm bilgiler ilgili sayfada aktarılmıştır. Sitemizde yer alan görseller ilgili anlaşmalı olduğumuz firmaya aittir. İzin alınmadan paylaşılamaz, kopyalanamaz.

Blog içeriklerimiz teknoloji editörlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Kaynak göstermek şartıyla ilgili yazılar paylaşılabilir. İzin alınmadan kullanılan yazılar için tüm haklarımız saklıdır.

Ürün iade şartları hakkında sık sorulan sorular sayfamızı incelemenizi öneririz.