Kaliteli Telefon Bataryaları

Kaliteli telefon bataryaları

Telefon bataryalarında şişme veya patlama gibi tehlikeli sorunlar yaşanabildiği için kaliteli telefon bataryaları kullanılması önem taşımaktadır.

Telefon Bataryası Nasıl Seçilmelidir?

Telefon bataryası seçerken marka, dayanıklılık, bataryanın ömrü, bataryanın türü, orijinal veya yan sanayi olması ve batarya fiyatı gibi unsurlara göre tercih yapılabilir.

Telefon Bataryası Markaları

Günümüzde pek çok farklı marka telefon bataryası üreterek satışa sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden Auris ve Samsung markalarına ait kaliteli telefon bataryalarına ulaşabilirsiniz. Markalara ait bataryaların satışını yapmak üzere toptan alım yapabilirsiniz. Toptan alımlarda minimum tutarı 250 Türk lirasıdır. 250 Türk lirasının altında kalmamak üzere istediğiniz miktarda alım yapabiliyorsunuz. Üstelik 500 Türkçesi ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Telefon Bataryası Şarj Ömrü

Telefon bataryası seçerken de en çok dikkat edilen husus şarj ömrü oluyor. Orijinal bataryaların şarj ömrü genellikle daha yüksek olmaktadır. Fakat markaya göre şarj ömrü değişiklik gösterebilmektedir. İnternet sitemiz üzerinde satışa sunduğumuz Samsung ve Auris markalı Telefon bataryalarının şarj ömürleri oldukça uzundur. Şarjı bitmeden uzun süre kullanılabilir. Ayrıca yer verdiğimiz markaların bataryaları da oldukça uzun ömürlü olması ile bilinmektedir. Toptan telefon bataryası bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

Orijinal Telefon Bataryası

Telefon bataryaları orjinal ve yan sanayi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İnternet sitemizde orijinal telefon bataryası olarak prestijli markalar arasında yer alan akıllı telefon devi Samsung’un telefon bataryalarına yer veriyoruz. Tüketicilerin ilk tercihleri arasında yer alan Samsung marka telefon bataryaları için toptan alışveriş yapabilirsiniz. Güvenilirliği ve kalitesi ile oldukça ön plana çıkan Samsung marka telefon bataryaları dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Şarjın uzun süre gitmesini sağlayan Samsung bataryalar oldukça uygun fiyatlı olarak alışverişinizi bekliyor.

Yan Sanayi Telefon Bataryası

Yan sanayi telefon bataryaları uyduruk olabildiği gibi orijinaline oldukça yakın kalitede de olabilmektedir. Orijinaline göre daha uygun fiyatlı olmasına rağmen bu yan sanayi bataryalar en az orijinali kadar verimli bir şekilde çalışabiliyor. İnternet sitemizde kaliteli yan sanayi telefon bataryası markaları arasından Auris markalı bataryalara ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz lisanslı olup orjinal bataryalar kadar verimlidir. Auris markalı bataryaların akım koruması bulunmaktadır.