iPhone 12 Telefon Aksesuarları 

İphone 12 Telefon Aksesuarları 

iPhone 12 Aksesuarları 

iPhone 12 aksesuarları çeşitli parçalardan oluşmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

iPhone 12 Telefon Kılıfı

iPhone 12 telefon kılıfı modelleri farklı desenlerde olabilir. Sade desenler bulunabileceği gibi renkli- canlı tonlarda da desen türleri farklı fiyat aralıklarında görülebiliyor. Telefon kılıfı modelleri arasında seçimlerinizi yaparken kullanım alanına göre çözümler alabilirsiniz.

iPhone 12 Usb Kablosu

iPhone 12 usb kablosu ile çok işlevsel bir ürün artısı sağlamış olursunuz. Kablo ile bağlantı noktaları bakımından telefon ve bilgisayar arasında da bağ kurabileceğiniz bir aksesuar elde etmiş olursunuz.

Kablosuz Şarj Docku

Genellikle sehpa üzeri kullanımlar için kablosuz şarj docku cihaza güç vermek üzere kullanılan kapsamlı bir üründür. Sertifikalı kablosuz şarj cihazı yanında yüksek hızda kullanılan manyetik modül saatler için de kullanılabilir.Hızlı kablosuz şarj özellikli teknoloji pratik açıdan size büyük fayda sağlayacaktır. Kullanılan şarj aletleri telefon kılıfı ile uyumlu bir kullanım sağlar.

iPhone 12 Aksesuar Ürün Seçimi

Ürün seçimi yaparken cihaza tam uygunluk açısından cihaz model ayrıntılarına önem vermelisiniz. iPhone 12 farklı kategorilerde kullanılan bir cihazdır ve aksesuarlar da değişebilir.

Aksesuar Ürünleri Fiyatları

Aksesuar fiyatlarında seçim yaparken ürün orijinalliği, garantisi vs. önem kazanır. İphone orijinal aksesuar parçalarından seçim yaparken bütçe seçiminizi de yapabilirsiniz.  Ürün paketlerinde deforme olanları almamalısınız. Ayrıca fiyat aralıklarında da çeşitlilik görülebilir. Uygun fiyatlı ve diğer ürün türlerinde özellikler kısımlarına bakarak hareket edilebilir.

iPhone Aksesuarları Mağaza

Apple kendi sitesi üzerinden ve orijinal satış noktalarından ürün satın alımlarını yapabilirsiniz. iPhone mağazası dışında bağlı birçok popüler satış noktalarını bulabilirsiniz. iPhone mağazaları içerisinden seçim yaparken de doğru alanlardan ürün bulmalısınız.

Aksesuar kullanırken uzun süre dayanıklı olmasını isteyenlerin dikkat etmesi gerekir. Çünkü kablolu ürünlerin su ve neme maruz kalmaması önemlidir. Kılıflarda da suya dayanıklı malzeme yaygındır ancak dışarıdan gelen kötü etkilerde de çözüm aranmalıdır.

iPhone 12 Aksesuar Ürünleri Garantili Mi?

İphone aksesuar 12 ve diğer model için aksesuar türüne göre garanti süresi değişmektedir. Orijinal parçalarda garanti cihaz yapısındaki ürünlerde bulunabilir. Kılıflarda genelde olmaz.

Pek çok ilden tercih edilen bu aksesuarları 01GSM farkıyla ulaşabilirsiniz. bursa toptan telefon aksesuar ya da farklı illerden ihtiyacınız varsa iletişim kurabilirsiniz. Herkese keyifli alışverişler dileriz.