İADE ŞARTLARIMIZ

Ürünleri almış olduğunuz tarihten itibaren 60 gün garanti süresi vardır.

Sadece arızalı ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

Hiç bir şekilde para iadesi yoktur. 

Yapılan iadeler ürün bize ulaştıktan sonra 15 İş günü içerisinde incelendikten sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Ürün stoklarımızda olması durumunda değişimleri yapılıp adresinize kargolanmaktadır. Ürünün stoğumuzda tükenmiş olması durumunda bir sonraki siparişinizde iade tutarı siparişinizden düşülecektir

Kırılmış, kopmuş ve kutusuz ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

İade işlemi için anlaşmalı olduğumuz Yurt içi kargo’yu kullandığınız takdirde sizden kargo ücreti talep edilmemektedir. Başka bir kargo şirketi tercih ederseniz, kargo gönderim ücreti tarafınıza aittir.

İade işlemleri sonrası değişimi yapılıp tarafınıza yollanan ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir.

Sizin tarafından gönderilecek iadeler Sürat kargo ile bizim anlaşmamız olan kodu 1286150809 kullanarak ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz.

  • Tablet iadesi ve değişimi yoktur. ürün açıklamasında tablet firmasının anlaşma kodu yazılmaktadır, firmadan daha hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz, yardımcı olmama halinde bizimle irtibata geçip bizden destek alabilirsiniz.
  • Saat iadesi ve değişimi yoktur. Ürünlerin kontrolleri yapılıp gönderilmektedir. Ürünü teslim aldığınız anda arızalı olması durumunda bizimle iletişime geçip durumu bildirmeniz gerekmektedir.
  • Kırılmaz cam, ekran koruyucu iadesi yoktur.

Soru: bazı ürünlerin firma garantisi 2 yıldır neden iade şartları 60 gündür?

Cevap: İnternet ortamında yapılan satışlar 14 gündür satışlarımız toptan olduğu için 60 güne uzatılmıştır.

 

GENEL

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri satıcı tarafından ödenecektir.

Satın alınan her bir ürün, 14 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.