En iyi Saat markaları nelerdir?

En iyi Toptan Saat markaları

Görünüşümüzü farklı kılmak için bazı aksesuarlar takarız bunlardan birisi de saattir. Saatin tercihi için ise en iyisini bulmak gerekir. İşte size en iyi saat markaları;

Her erkek ve kadın en iyi marka saat takmak ister. Eski zamanlarda daha çok cep saati ya da köstekli saat olarak kullanılan bu aksesuarlar zamanla kola takılan bir formata dönüşmüştür. Bunların yanı sıra dünya çapında birkaç tane olan saat firması saatlere olan ilgiden dolayı daha da artmıştır. Bu nedenle günümüzde çevremizdeki birçok insanın kolunda saat görmekteyiz. Fakat artan saat firmalarının sayısı yanı sıra iyisini ve kötüsünü bilmemekteyiz. Bu yazımızda sizlere en iyi saat markalarını derledik.

1- Patek Philepp

Sınırlı sayıda üretilmesi ve geçmişte asilzadeler tarafından tercih edilmesinden dolayı önemli bir yeri vardır. Geleneksel tarzıyla ve çeşitli mekanik özellikleriyle listemizin ilk sırasında yer alır.

2- Vacheron Constantin

İsviçre saatlerinin kutsal üçlüsünden biridir. Saatin yüzeyindeki ince işçiliğinin yanı sıra, kayış ve cam tercihiyle dikkatleri çekmektedir. Hem kaliteli hem de kullanışlı olan bu saat eşsiz bir tasarıma sahiptir.

3- Blanchpain

Yine İsviçre kökenli bir saat markası olan Blanchpain, minimal işçiliği ve ayrıntılı tasarımıyla dikkate değer saat modellerinden biridir. 19. Yy. dan sonra kendini daha da geliştiren bu saat firması yeni modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

4- Chopard

İkinci ve üçüncü saat markaları gibi bu marka da İsviçre kökenlidir. Klasik modellere uygulanana eşsiz işçiliğin yanı sıra gelişen teknolojiye dayanarak daha çağa uygun saatler üretmiştir.

5- IWC Schaffhause

Hassas mekanizmaları ve dikkat çekici görümüyle beraber birinci sınıf materyallerin kullanıldığı birçok kişi tarafından tercih edilen bir saat markasıdır.

6- Rolex

Önce Londra’da kuruldu daha sonra saatçiliğin anavatanı olan İsviçre’ye taşındır. Uluslararası bir üne kavuşan Rolex saatler hem tasarım hem de mekanizma olarak dikkate değer.

7- Ulyse Nardin

Dikkat çekici görünümüne renk katan olaylardan birisi, renkli deri kayışları olan bu saat markası, var olan saat modellerine farklı yenilikler katmaktadır.

8- Jeagar-LaCoultre

Benzersiz ve yenilikçi görünümüyle tüm zamanların en iyi ve en lüks kadın saatleri listesinde ilk sırada yer alan bu markanın saatleri de en iyi saatler listemizin son sırasındadır.

Bu yazımızda sizlere beğenilen ve tercih edilen saatler hakkında bilgi vermeye çalıştık. 01GSM olarak en uygun fiyata toptan saat satışı gerçekleştirmekteyiz. Siz de bu ayrıcalıklı fiyata erkek ve bayan kol saatlerini satın alabilirsiniz. Herkese iyi alışverişler dileriz.