TOPTAN TELEFON AKSESUARLARI ALIŞVERİŞLERİ HAKKINDA

Toptan Telefon Aksesuarları toptancısı olarak yıllardır burada yıkılmadan durabilmek kolay iş değildir. Yılların verilen güven ile satılan ürünlerin arkasında durabilme cesareti ile dün başlayan toptancıyı bir tutmak kıyaslamak hiç doğru bir yaklaşım değildir. Burada sapa sağlam duran insanların sayısı bir elin parmaklarını geçmediği şu piyasada bu insanlardan referans isteyen kişilerin gidip başka yerlerde dolandırıldığına çokça şahit olduk. Uzay çağına geldiğimiz 2020 de dolandırılma olayları hala azalmamakta hatta artmaktadır.

Toptan Telefon Aksesuarları

Bunların sebepleri bu anlatılanlarla ortak paydada buluşmaktadır. Tüm bunlara rağmen serbest piyasa ekonomisinin getirdiği piyasa durumu ile beraber herkes her ürünü istediği fiyattan satmakta özgür herkeste istediği yerden almakta özgürdür. Bu sebeple fiyat şurda bu kadar sizde neden bu kadar şeklinde yaklaşımı saçma buluyorum. Kapıda ödeme konusuna gelecek olursak ?! Kapıda ödeme kesinlikle güven teşkil etmez.

Devam…

Geçmişte örneklerini gördük bir koli ürün yollayan şahıs içine çöp doldurup size yollayabilir ve de siz bir koli çöpe binlerce lira ödeyebilirsiniz. Neden kapıda ödeme yok !? Kapıda ödemenin güven olduğunu düşünüyorsanız güvene ihtiyacımız yok. Kapıda ödeme ile gönderilen ürünlerin bedelinin bize 10 gün sonra yatırılması o sırada olan dalgalı kur bizim zararımıza olmakla beraber kapıda ödeme tutarlarına eklenen ekstra komisyonlar müşterilerimizin zararına olmaktadır. Yazımızı bitirirken bu bir elin parmaklarını geçmeyen toptancılar için herkes bizden referans isteyebilir. Bizden alışveriş yapmanıza gerek yok alışveriş yapmadan önce alışveriş yapacağınız kişiyi bize sorabilirsiniz içtenlikle yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Çünkü biz insana, dostlarımıza, müşterilerimize ve en önemlisi hakka önem veriyoruz Piyasanın böylesine zor olduğu günlerde kimsenin hakkının emeğinin harcanmasına göz yummak istemeyiz.

Kalite

Kalitemiz herkesin ağzında. Bizden daha önce alışveriş yapmış insanlardan referans alabilirsiniz. İşimizi temiz yapıyoruz. Sizlere öncelikli olarak verdiğimiz ve vermeye devam edeceğimiz şey “güven.” Güven çok önemli bir konu olduğu için üzerine çok durmak gerekiyor. Sizin gözünüz arkada kalmasın, bizim için önemli olan o…

Sizler bizim için önemlisiniz, değer bilmek ve değer bilenle beraber olmak size yakışacak olandır…